شرکت همراه نگین را بهتر بشناسید 


هیئت مدیره شرکت همراه نگين شرق با پشتوانه ای بیش از 15 سال فعالیت صنفي وپخش موبايل،كالاي ديجيتال ولوازم جانبي در بازار تلفن همراه و فناوری اطلاعات تصمیم به احداث اين شرکت گرفتند. شرکت همراه نگين فعالیت خود در بازار ICT ایران را با محوریت واردات معتبرترین برندهای جهانی موبايل و تبلت به بازار ایران و توزیع آن در سراسر کشور، آغاز کرد. نتایج فعالیت همراه نگين در این حوزه بسیار درخشان بوده است و درحال اخذ مجوزهاواستانداردهاي لازم در اين حوزه است واميد ميرود كه درآينده نزديك بتوانيم مجوز واردات وخدمات محصولات جهاني را اخذ كنيم

مديران وكاركنان اين شركت باتلاش مضاعف اميدوارند درآينده اي نزديك به يكي ازموفق ترين فعالان بازارICTايران تبديل شود.درعين حال اگرچه موفقيت همراه نگين دربدست آوردن سهم چشمگير بازار به خودي خود دستاورد بسيار بزرگي براي شركت محسوب مي شود،اما درعين حال تجربه بيش از يك دهه فعاليت در اين حوزه شركت را به سطحي از هوشمندي ارتقاء داده است كه به وقايع صورت گرفته در بازار جهاني احاطه كامل داشته وبتواند تحولات مهم بازارICT را تشخيص داده وپيش بيني نمايد و تصميمات راهبردي مناسبي اخذ نمايد.


نحوه خدمات دهي اين شركت بسيار گسترده و متفاوت بوده ومتخصصان و كارشناسان اين شركت روزانه در حال به روز رساني واستفاده از تكنولوژي روز دنيا هستند تا به اهداف ودستاوردهاي مهم اين شركت دست يابيم .


چرا فروشگاه آنلاین؟

در واقع، به علت  بسیاری از نیازهای مردم، نیازهایی که باعث می شوند شما برای با ارزش ترین مورد در زندگی، اهمیت بیشتری قائل شوید،منظور از با ارزشترین مورد زندگی “زمان” است. “زمان” محتوایی فوق العاده معنادار که متاسفانه شاید معنای واقعی خود را در زندگی روزمره ی ما از دست داده باشد.برای یک خرید ساده بجای آنکه ساعت ها در ترافیک بمانیم،بجای آنکه ساعت ها آلودگی صوتی و جوی را به خود و عزیزانمان متحمل کنیم، بجای آنکه زمان بیشتری را در پیاده رو ها روبروی ویترین مغازه ها و یا شنیدن صحبت های جالب فروشندگان در وصف یک کالا صرف کنیم، می توانیم با صرف بهینه اندکی زمان ارزشمند، تجربه خریدی فوق العاده را داشته باشیم. خرید آنلاین از آنجایی می تواند فوق العاده باشد که ما برای انجام آن می توانیم تنها با چند کلیک ساده یک خرید خوب را انجام دهیم و ناگفته نماند که سایر زمان باقیمانده را در کنار خانواده سپری کنیم.

شرکت همراه نگین !!!

شرکت همراه نگین یکی از بهترین فروشگاه های آنلاین موبایل ،  لوازم جانبی و تبلت درایران است که با هدف عرضه ی کالاهای اصلی البته با قیمت های واقعا پایین و رقابتی ارائه خدمت می کند. اگرچه به ظاهر تعداد بسیار زیادی فروشگاه آنلاین وجود دارد، اما در واقعیت تعداد اندکی از این فروشگاه ها، کالاهای اصلی را با قیمت مناسب و خدمات پس از فروش واقعی به هموطنان تقدیم می کنند. متاسفانه خدمات پس از فروش عبارتی است که این روزها هیچ جایی در ذهن مردم این مرز و بوم ندارد و همچنین بیشتر افراد با شنیدن این چنین عباراتی ، بی اعتمادی  و نارضایتی در ذهن آنها تداعی می شود. خوشبختانه در طی سالیان متمادی فعالیت فروشگاه شرکت همراه نگین، به علت خدمات پس از فروش بی نظیر، روزانه تعداد بسیاری از هموطنان به جمع مشتریان ثابت این مجموعه اضافه می شوند.
فروشگاه  شرکت همراه نگینیکی از بنیان گذاران ارائه خدمات واقعی پس از فروش در شهر تبریز در طی 12 سال اخیر می باشد و خوشبختانه در این وادی در شهرهای شمالی کشور صاحب نام می باشد. در سال 1394 خورشیدی، ما بر آن شدیم تا با راه اندازی فروشگاه آنلاین، با نام شرکت همراه نگین به کلیه هموطنان عزیز ارائه خدمات واقعی کنیم.

چرا شرکت همراه نگین ؟

فروشگاه های آنلاین بسیاری را روزانه می بینیم و یا از آنها خرید می کنیم اما پس از خرید میزان رضایت مندی به چه شکل است؟ پس از خرید میزان خدمات فروشنده به چه شکل است ؟ آیا فروشندگانی که همیشه مدعی فروش با قیمت پایین هستند، همانگونه که ادعا می کنند، به عهد خود وفا می کنند ؟ آیا به تنهایی نوشتن برخی موارد و تبلیغات بر روی آنها از جانب فروشگاه های آنلاین کافی خواهد بود ؟

ما در شرکت همراه نگین با شعار”یکبار امتحان کنید، یک عمر اعتماد کنید” در خدمت کلیه بزرگواران این مرز و بوم هستیم.

مشتری های شرکت همراه نگین…

متاسفانه مدتی است که فرهنگ مشتری مداری و واژه “مشتری” معانی خود را گم کرده اند، این روزها مشتری و مشتری مداری تنها به ابزاری برای کسب درآمد تولید شده است به این منظور که فروشندگان تمامی سعی خود را در آغاز یک داد و ستد به کار گرفته تا بتوانند تنها کالای خود را به مشتری فروخته، به سود مدنظر خود از آن داد و ستد رسیده و البته پس از آن مشتری ابزاری خود را کنار بگذارند.در طی این داد و ستد همواره ذهنیت فروشنده بر آن است که مشتری همچون ابزاری برای درآمد بوده و در پایان هر معامله کنار گذاشته می شود. اما سوال اینجاست، آیا واقعا این طرز فکر صحیح است ، آیا ترویج این گونه ذهنیت ها و فرهنگ ها را می توان مشتری مداری نامید ؟ قضاوت با شما !!!

اجازه بدهید، در این راستا گریزی بزنیم به ذهنیت شرکت همراه نگین نسبت به مشتری:

  • مشتری به فرد یا گروهی از افراد اطلاق می شود که ارزشی با آنها داد و ستد می شود.
  • مشتری مهمترین بازدید کننده در محدوده ی کار ما است.
  • مشتری ابزار درآمد زایی نیست بلکه همواره هدف کار است.
  • مشتری یک شخص بیگانه در کار نیست بلکه بخش مهمی از آن است.
  •  ما با انجام کار برای مشتری، لطفی در حق او نمی کنیم بلکه اوست که با فراهم کردن این فرصت به ما لطف می کند.
  • مشتری همواره محترم است.

سایر دلایل متمایز کننده…

ناگفته نماند شما همواره می توانید جدیدترین دستگاه های هوشمند همچون تلفن همراه، تبلت و یا ساعت هوشمند را از شرکت همراه نگین خریداری کنید. وجه متمایز کننده دیگر شرکت همراه نگین از سایر رقبا نوع سفارش کالاهای جدید می باشد. بسیاری از کالاهایی را که در سرتاسر بازار ایران نمی توانید خریداری کنید اما در بازار های جهانی عرضه شده است، می توانید با هماهنگی از طریق درگاه های ارتباطی با بخش فروش شرکت همراه نگین، به سفارش گذاشته و در سریع ترین زمان ممکن دستگاه مورد نظر خود را با بهترین خدمات پس از فروش درب منزل تحویل بگیرید.

سرعت پاسخگویی بخش فروش، پیشگیری سفارشات و خدمات پس از فروش بسیار بالاتر از سایر رقبای نام آور در این عرصه می باشد که خوشبختانه برای کلیه مشترکین دائمی فروشگاه شرکت همراه نگین امری صادق می باشد.